Wykończenia Wnętrz

Remontujesz mieszkanie? Planujesz budowę domu? Szukasz ekipy budowlanej, która wykończy wnętrze Twojego wymarzonego domu zgodnie z Twoją wizją w każdym detalu?

Dobrze trafiłeś

Progress od wielu lat zapewnia najwyższą jakość usług wykończeniowych, potwierdzoną wieloma referencjami oraz dalszymi poleceniami zadowolonych klientów. Lata doświadczenia w tej dziedzinie zbudowały niezastąpione niczym doświadczenie pracowników, którzy w większości pracują z nami od początku istnienia firmy. Dzięki temu oraz ogromnej motywacji Progress może zagwarantować satysfakcję z wykonanej usługi. W końcu to nasza pasja.

W 2005 roku rozpoczęliśmy stałą współpracę z Akademią Technik Malarskich we Wrocławiu, powstałą z ramienia producenta m.in. takich marek jak Dekoral Professional i Sigma. Zaangażowanie we współpracę sprawiło, że otrzymaliśmy prestiżowy tytuł – Malarz Certyfikowany. Od tego czasu świadczone przez nas usługi uzupełniliśmy o wysokojakościowe i kompleksowe dekoracje ścian i sufitów zgodnie z najnowszymi trendami.

Tym co nasi klienci cenią sobie najbardziej jest zawsze indywidualne podejście do projektu, zapewniające szyte na miarę rozwiązania dla każdego przypadku, doradzimy z jakich materiałów, urządzeń i technologii najlepiej skorzystać aby w pełni zaspokoić wszystkie Państwa potrzeby i wymagania jednocześnie nie nadwyrężając portfela.

Nie wierzysz? Sprawdź co zrobiliśmy do tej pory i co sądzą o nas nasi klienci.
 

Progress – Twoja wizja. Nasza pasja!