Usługi

Podstawowy profil działalności firmy PROGRESS to nie tylko dystrybucja najwyższej jakości produktów lecz przede wszystkim świadczenie kompleksowych usług montażowo-budowlanych poprzedzonych fachowym
i niezależnym doradztwem, aby sprostać wszystkim zarówno jakościowym jak i ekonomicznym potrzebom klienta.

Zakres usług montażu stolarki okiennej i drzwiowej obejmuje wymianę starych okien, parapetów i drzwi wraz z ich utylizacją, zintegrowaną z finalną obróbką tynkarską nowej stolarki oraz instalację systemów okienno-drzwiowych w noworealizowanych inwestycjach. Idealnym dopełnieniem usług w nowym budownictwie jest montaż bram garażowych z automatyką umożliwiający stworzenie „stanu zamkniętego” budynku. Grono klientów nie ogranicza się jedynie do obsługi budownictwa indywidualnego, lecz obejmuje również rynek deweloperski i instytucje publiczne jak i spółdzielnie mieszkaniowe.

W segmencie usług związanych z wykończeniem wnętrz proponujemy Państwu między innymi wszelkiego rodzaju remonty mieszkań, domów, obiektów komercyjnych oraz użyteczności publicznej. Ponadto oferujemy wykonanie pełnej aranżacji nowopowstałych budynków mieszkalnych do stanu „pod klucz”.
W zakres prac wchodzą także usługi wykonania instalacji elektrycznych oraz wodno-kanalizacyjnych. Często wykorzystywanym elementem dekoracyjnym przy pracach wykończeniowych są montowane przez nas okienne rolety materiałowe. Dodatkowo istnieje możliwość zaaranżowania wnętrza z pomocą tworzonych na wymiar szaf wnękowych.

Istotnym elementem wykonywanych przez nas prac jest szeroki wachlarz technik malarskich wykorzystywany do tworzenia indywidualnych aranżacji wnętrz, podkreślający ich wyjątkowość i charakter.

Oferujemy także kompleksowe usługi z zakresu modernizacji elewacji zewnętrznych budynków, w tym termomodernizację, renowację, montaż rolet antywłamaniowych, systemów rynnowych, podbitek dachowych oraz markiz.