O nas

Dzień Dobry,

miło jest nam gościć Państwa na stronie internetowej Firmy PROGRESS. Poniżej prezentujemy historię naszej firmy oraz opis naszej działalności.

Firma PROGRESS powstała 1 czerwca 2001r. Od początku swego istnienia celem firmy stało się oferowanie produktów i usług wysokiej jakości, które przez długie lata mają dać zadowolenie naszym odbiorcom. Ofertę firmy PROGRESS starannie ukierunkowaliśmy tak, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Początkowym profilem działalności była stolarka okienna i drzwiowa drewniana. Tutaj wykorzystaliśmy nasze wcześniejsze doświadczenia zawodowe,  oferując wysokiej klasy produkty. Okna i drzwi Drutex oraz usługi montażowe firmy PROGRESS, dały nam optymalną możliwość dostosowania się do potrzeb naszych klientów indywidualnych, których celem było budowanie i remontowanie domów jednorodzinnych oraz mieszkań, jak i klientów inwestujących w budownictwie wielorodzinnym.

Kolejne lata rozwoju firmy PROGRESS to inwestowanie w szkolenia naszej kadry pracowniczej oraz poszerzanie naszej oferty. Rok 2002 to czas, w którym w ofercie PROGRESS-u zadebiutowały okna i drzwi z PCV oraz aluminium marki DRUTEX. W 2004r. rozpoczęliśmy współpracę z kolejną renomowaną polską marką KRISPOL, oferując bramy garażowe i rolety wraz z automatyką NICE, SOMFY, MARANTEC. Ponadto w latach 2002-2005 do oferty została włączona stolarka drzwiowa: PORTA, POL-SKONE, DRE, CAL, INTERDOOR, DIERRE, KMT. Do grona renomowanych, polskich marek firma PROGRESS dołączyła również lidera w branży okien dachowych – FAKRO.

Jakość oferowanych produktów i usług firmy PROGRESS szybko została dostrzeżona. Częste rekomendacje naszych klientów połączone z fachową wiedzą i doświadczeniem naszego zespołu, dały nam możliwość zaistnienia nie tylko na rynku odbiorców indywidualnych. Naszymi klientami są również duże firmy budowlane, instytucje publiczne, NZOZ-y, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, deweloperzy oraz banki.

Ciągłe zaangażowanie w strategię rozwoju i wzrostu, wsparte wiedzą i doświadczeniem praktycznym wyszkolonego zespołu, spowodowały zagłębienie się firmy PROGRESS w szerszy sektor budowlany. Rok 2005 to początek współpracy z Akademią Technik Malarskich we Wrocławiu, powstałą z ramienia producenta m.in. takich marek jak DEKORAL PROFESSIONAL i SIGMA. Zaangażowanie we współpracę sprawiło, że otrzymaliśmy prestiżowy tytuł – Malarz Certyfikowany. Od tego czasu świadczone przez nas usługi uzupełniliśmy o wysokojakościowe, kompleksowe remonty i wykończenia budynków mieszkalnych i lokali komercyjnych oraz usługi ociepleń budynków.

Obecnie firma oferuje doskonałe jakościowo produkty i usługi. Okna, drzwi, bramy garażowe, najczęściej montowane przez nas z niezbędnymi dodatkami takimi jak: parapety, rolety, automatyka, połączone ze specjalistycznym transportem i pozostałymi usługami PROGRESS-u: ocieplenia budynków i wykończenia wnętrz, stanowią kompleksową ofertę dla naszych klientów.

Misją firmy PROGRESS jest dostarczanie wysokojakościowych produktów i usług, które przez wiele lat służyć będą w sposób niezawodny naszym klientom.

Zapraszam